شرکت فرآورده های صنعتی چرب شیمی دارای یکی از بزرگترین پالایشگاه های تولید کننده انواع اسید های چرب مخلوط گیاهی و گلیسیرین می باشد که بصورت سهامی خاص توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان داخلی و مدیران مجرب اداره می شود.

ظرفیت تولید این مجموعه پالایشگاهی که در سال 1369 تاسیس و در سال 1374 بطور رسمی افتتاح گردید، به میزان 50 تن انواع اسید چرب و 5 تن گلیسیرین در روز میباشد.

پالایشگاه چرب شیمی توانسته است با استفاده از مدرنترین و مجهزترین انواع ماشین آلات و تجهیزات طراحی و ساخته شده توسط شرکت های معتبر آلمانی ، جایگاه بسیار محکمی به دلیل تکنولوژی بالا و توانمندی های بالقوه و خدمات تجاری خود در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

محصولات تولیدی این شرکت دارای کیفیتی در حد بالاترین استانداردهای جهانی و قابل رقابت با معروفترین نمونه های مشابه تولید خارجی است، به نحوی که مصرف کنندگان فرآورده های تولیدی چرب شیمی از مراجعه به بازار های جهانی بی نیاز گردیده اند و به همین دلیل شرکت چرب شیمی و محصولات آن بین کلیه صنایع الئوکمیکال ایران و منطقه معروف بوده و همواره تلاش می کند این حسن شهرت خود را در تمام سطوح حفظ نماید و آینده خدمات موثرتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.نشانی : ایران - تهران - میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان 14 شرقی، پلاک 25

تلفن : 8 - 88751894 - شماره همراه شرکت 09197137793